Fatih Ağı

Birçoğunuz biliyordur Fatih ağında Youtube,Facebook vb. sitelere girmek yasak. Bu yazımızda Fatih ağının engellediği sitelere nasıl girebilirsiniz onu anlatacağım. Bunun için sitemizde Web Proxy kısmı açtık.


Engel Nasıl Kaldırılır ?

İlk olarak feeytech.com sitesine gidiyoruz.

Siteye gittikten sonra Sağ Üstte bulunan WEB PROXY & YT İNDİRİCİ butonuna tıklıyoruz.


Tıkladıktan sonra karşımıza bu ekran geliyor. Buradan iptal butonuna tıklıyoruz ve 5 saniye bekledikten sonra Reklamı Geç butonuna tıklıyoruz.


Reklamı Geç butonuna tıkladıktan sonra site açılıyor .Eğer Youtube vb. sitelere girmek istiyorsanız Web Proxy‘e tıklayın. Eğer Film izlemek isterseniz Filmler butonuna tıklayın.Eğer Youtubedan video indirmek isterseniz “Youtube Video İndirici”‘ye tıklayın.


Ben Web Proxy kısmına girdim. Bu gelen ekrandan İptal‘e tıklıyoruz. Eğer reklam kapanmazsa lütfen sayfayı yenileyin.


Reklamı kapattıktan sonra Proxyler kaşımıza geliyor. Rastgele bir tanesine tıklayın eğer site açılmazsa lütfen geri dönün ve başka bir Proxy deneyin.Sitemizde 4 tane proxy bulunmakta ve linklerden biri bozulduğunda en kısa sürede çözmeye çalışıyoruz.


Rastgele Proxylerden birine girince karşımıza reklam geliyor. Yine aynı şekilde iptal‘e tıklayarak kapatıyoruz.


Reklamı kapadıktan sonra bu kısımadan istediğiniz siteye gidebilirsiniz. Eğer gitmek istediğiniz site yukarıda yoksa sitenin URL’sini boş alana yazarak gidebilirsiniz yada Google seçeneğine tıklayarak Google’dan aratabilirsiniz..


Paylaş :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir