Fatih Ağı

Birçoğunuz biliyordur Fatih ağında Youtube,Facebook vb. sitelere girmek yasak. Bu yazımızda Fatih ağının engellediği sitelere nasıl girebilirsiniz onu anlatacağım. Bunun için sitemizde Web Proxy kısmı açtık.


Engel Nasıl Kaldırılır ?

İlk olarak feeytech.com sitesine gidiyoruz.

Siteye gittikten sonra Sağ Üstte bulunan WEB PROXY & YT İNDİRİCİ butonuna tıklıyoruz.


Tıkladıktan sonra karşımıza bu ekran geliyor. Buradan iptal butonuna tıklıyoruz ve 5 saniye bekledikten sonra Reklamı Geç butonuna tıklıyoruz.


Reklamı Geç butonuna tıkladıktan sonra site açılıyor .Eğer Youtube vb. sitelere girmek istiyorsanız Web Proxy‘e tıklayın. Eğer Film izlemek isterseniz Filmler butonuna tıklayın.Eğer Youtubedan video indirmek isterseniz “Youtube Video İndirici”‘ye tıklayın.


Ben Web Proxy kısmına girdim. Bu gelen ekrandan İptal‘e tıklıyoruz. Eğer reklam kapanmazsa lütfen sayfayı yenileyin.


Reklamı kapattıktan sonra Proxyler kaşımıza geliyor. Rastgele bir tanesine tıklayın eğer site açılmazsa lütfen geri dönün ve başka bir Proxy deneyin.Sitemizde 4 tane proxy bulunmakta ve linklerden biri bozulduğunda en kısa sürede çözmeye çalışıyoruz.


Rastgele Proxylerden birine girince karşımıza reklam geliyor. Yine aynı şekilde iptal‘e tıklayarak kapatıyoruz.


Reklamı kapadıktan sonra bu kısımadan istediğiniz siteye gidebilirsiniz. Eğer gitmek istediğiniz site yukarıda yoksa sitenin URL’sini boş alana yazarak gidebilirsiniz yada Google seçeneğine tıklayarak Google’dan aratabilirsiniz..


Paylaş :

8 yorum

Yiğit Fırat · 29 Eylül 2018 07:29 tarihinde

Böyle siteler çok kullanışlı olmuyor. Youtube’da videoları ileri saramıyorum mesela. Ve sürekli güncellenmesi lazım meb için site engellemek kolay birsey oldu. İstedigim her an da giremiyorum (web sleeping) diyor. Bir uygulama bulsanız (vpn) ayarlasınız bize de kolay olur size de. Bunu ayda 1 2 kere güncelleseniz yetiyor. Eğer bunu yaparsanız çok faydası olur. Veya şu web sitelerin tasarımını düzeltin.

  Fatih Emre BAYRAM · 29 Eylül 2018 10:40 tarihinde

  Kalıcı bir çözüm arıyoruz. Website sleeping olması durumu sitenin kapanmasından oluyor. Biz elimizden geldiğince güncel tutmaya çalışıyoruz. İlerleyen zamanlarda eğer daha iyi bir php proxy bulursak ona güncelleriz.

   XcLORDcX · 30 Eylül 2018 16:34 tarihinde

   Bu da engellenmiş

    Fatih Emre BAYRAM · 10 Ekim 2018 22:29 tarihinde

    Proxy-1 Yenilendi

XcLORDcX · 30 Eylül 2018 13:23 tarihinde

Hayaa web proxy de engellemişler.Geçmiş olsun.

  Fatih Emre BAYRAM · 10 Ekim 2018 22:29 tarihinde

  Proxy-1 Yenilendi

Ercan · 1 Ekim 2018 13:43 tarihinde

Yahu bulun şuna bir çare artık.Çin’i geçtik,herşey yasak yahu..

  Fatih Emre BAYRAM · 10 Ekim 2018 22:30 tarihinde

  Proxy-1 Yenilendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir