Fatih Ağı

Birçoğunuz biliyordur Fatih ağında Youtube,Facebook vb. sitelere girmek yasak. Bu yazımızda Fatih ağının engellediği sitelere nasıl girebilirsiniz onu anlatacağım. Bunun için sitemizde Web Proxy kısmı açtık.


Engel Nasıl Kaldırılır ?

İlk olarak feeytech.com sitesine gidiyoruz.

Siteye gittikten sonra Sağ Üstte bulunan WEB PROXY & YT İNDİRİCİ butonuna tıklıyoruz.


Tıkladıktan sonra karşımıza bu ekran geliyor. Buradan iptal butonuna tıklıyoruz ve 5 saniye bekledikten sonra Reklamı Geç butonuna tıklıyoruz.


Reklamı Geç butonuna tıkladıktan sonra site açılıyor .Eğer Youtube vb. sitelere girmek istiyorsanız Web Proxy‘e tıklayın. Eğer Film izlemek isterseniz Filmler butonuna tıklayın.Eğer Youtubedan video indirmek isterseniz “Youtube Video İndirici”‘ye tıklayın.


Ben Web Proxy kısmına girdim. Bu gelen ekrandan İptal‘e tıklıyoruz. Eğer reklam kapanmazsa lütfen sayfayı yenileyin.


Reklamı kapattıktan sonra Proxyler kaşımıza geliyor. Rastgele bir tanesine tıklayın eğer site açılmazsa lütfen geri dönün ve başka bir Proxy deneyin.Sitemizde 4 tane proxy bulunmakta ve linklerden biri bozulduğunda en kısa sürede çözmeye çalışıyoruz.


Rastgele Proxylerden birine girince karşımıza reklam geliyor. Yine aynı şekilde iptal‘e tıklayarak kapatıyoruz.


Reklamı kapadıktan sonra bu kısımadan istediğiniz siteye gidebilirsiniz. Eğer gitmek istediğiniz site yukarıda yoksa sitenin URL’sini boş alana yazarak gidebilirsiniz yada Google seçeneğine tıklayarak Google’dan aratabilirsiniz..


Paylaş :

14 yorum

Yiğit Fırat · 29 Eylül 2018 07:29 tarihinde

Böyle siteler çok kullanışlı olmuyor. Youtube’da videoları ileri saramıyorum mesela. Ve sürekli güncellenmesi lazım meb için site engellemek kolay birsey oldu. İstedigim her an da giremiyorum (web sleeping) diyor. Bir uygulama bulsanız (vpn) ayarlasınız bize de kolay olur size de. Bunu ayda 1 2 kere güncelleseniz yetiyor. Eğer bunu yaparsanız çok faydası olur. Veya şu web sitelerin tasarımını düzeltin.

  Fatih Emre BAYRAM · 29 Eylül 2018 10:40 tarihinde

  Kalıcı bir çözüm arıyoruz. Website sleeping olması durumu sitenin kapanmasından oluyor. Biz elimizden geldiğince güncel tutmaya çalışıyoruz. İlerleyen zamanlarda eğer daha iyi bir php proxy bulursak ona güncelleriz.

   XcLORDcX · 30 Eylül 2018 16:34 tarihinde

   Bu da engellenmiş

    Fatih Emre BAYRAM · 10 Ekim 2018 22:29 tarihinde

    Proxy-1 Yenilendi

XcLORDcX · 30 Eylül 2018 13:23 tarihinde

Hayaa web proxy de engellemişler.Geçmiş olsun.

  Fatih Emre BAYRAM · 10 Ekim 2018 22:29 tarihinde

  Proxy-1 Yenilendi

Ercan · 1 Ekim 2018 13:43 tarihinde

Yahu bulun şuna bir çare artık.Çin’i geçtik,herşey yasak yahu..

  Fatih Emre BAYRAM · 10 Ekim 2018 22:30 tarihinde

  Proxy-1 Yenilendi

RanexEx · 11 Ekim 2018 13:35 tarihinde

Kardeşim “Resource Limit Is Reached
The website is temporarily unable to service your request as it exceeded resource limit. Please try again later.” hatası veriyor link 2. link 1 de girmiyor zaten

  Fatih Emre BAYRAM · 18 Ekim 2018 21:12 tarihinde

  Site çok fazla kullanıldığından dolayı host yeterli olmuyor. Yakında hostu değiştireceğiz. O hatayı aldığınız zaman sayfayı yeniden yükleyin.

Baran · 29 Ekim 2018 13:20 tarihinde

En üstte yer alan yoruma katılıyorum zenmate ile normal bağlantı sağlayıp giriş yapabiliyorduk artık zenmate de işe yaramıyor. Vpn olarak bi çözüm olursa çok kullanışlı olur. kolay bi şey değil farkındayım ama bi tek bu çare kalıyor ve güncellenmesi gerekiyor sürekli. tunnello vpn işe yarıyordu onu dsa kapattılar. gizli olarak girebilsek müthiş olur. Proxy de iş görüyor ama film izleyemiyorsun/indiremiyorusn ve de kısıtlı erişim var. aslında mobil olarak bi vpn geliştirilse bluestacks uygulaması ile giriş yapabiliriz. ancak bildiğiniz gibi aktif güncellenen vpn programları çok kısıtlı. teşekkürler

  Fatih Emre BAYRAM · 5 Kasım 2018 20:44 tarihinde

  Şu an son sınıf olduğumuz için dersler yoğun çok vakit kalmıyor. Film konusunda youtube da olan filmleri izleyebilirsiniz.Şu an için elimizden gelen bu. Dersler yoğun olmaktan çıkınca bakabiliriz ancak.

Doğu kaan · 20 Kasım 2018 14:50 tarihinde

504 Gateway Time-out
nginx

Hatası alıyorum sebebi ne olabilir? yarım saat bir saat ancak kalabiliyorum sitede daha sonrasında aldığım hata o 🙂
Bir bilginiz varsa ve yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar

  Fatih Emre BAYRAM · 23 Kasım 2018 14:11 tarihinde

  Kullandığımız scriptten dolayı kaynaklanan bir sorun. İnternette başka bir web proxy scripti yok malesef. Çözmeye çalışıyoruz ama çözmesi zor gibi duruyor. Hatayı alırsanız siteye girene kadar sayfayı yenileyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir