Bitminer ile Bitcoin Nasıl Kazanılır ?

Merhaba arkadaşlar bugün sizlere oturduğunuz yerden veya gezdiğiniz yerden kısaca kayıt aşamalarından sonra hiçbir uğraş vermeden bitcoin kazanmanın yolunu anlatıcağım. Bitminer sitesi sizlere sadece Bitcoin Adres‘inizi girerek bitcoin kazandıran bir sistem. Detaylı şekilde nasıl kazanıcağınızın adımlarını hemen anlatmaya başlıyorum.

Sanal Cüzdanınızın Olması Gerekiyor !!

Bunun için genelde herkesin kullandığı Blockchain cüzdanınızın olması gerekiyor. Kendimize hemen bir tane blockchain hesabı oluşturuyoruz. Blockchain sitesine hemen buraya tıklayarak direk kayıt linkine gidebilirsiniz veya alttaki linkten siteye gidebilirsiniz.

Blockchain Sitesi : www.blockchain.com

Blockchain sitesine girdiğinizde sağ üstte bulunan Get A Free Wallet yazısına tıklayarak kayıt olabilirsiniz.

Kayıt işlemleri bittikten sonra hesabımıza giriyoruz. Giriş Yaptığınızda karşınıza böyle bir ekran gelecek. Burada Al butonuna tıklıyoruz.

Şimdi karşımıza açılan bu pencerede fotoğrafta belirttiğim yer sizin bitcoin adress’iniz. Siz kazandığınız veya satın aldığınız tüm bitcoinleri bu adress’e gönderip daha sonra banka vb. gibi şeylere aktarabilirsiniz. Burdaki bitcoin adress’inizi kopyalayıp asıl sitemize geçiyoruz.

Hemen Bitminer sitemize gidiyoruz ve aldığımız bitcoin adress’ini fotoğrafta belirttiğim yere yapıştırıyoruz ve Start mining’e tıklıyoruz.

Bitminer giriş sitesine buradan gidebilirsiniz.

Start mining’e Tıkladıktan sonra bu şekilde günlük sabit olarak 0.0006 Bitcoin kazanmaya başlıycaksınız.

İşte bu kadar şimdi gelelim Bitminer sitesinin detaylarına.


Bitminer Sitesi Bitcoini Nasıl Gönderiyor ?

Bitminer.io sitesinde 5 tane bot sistemi var. Bizim ilk açtığımız hesap ücretsiz bot mining ile günlük 0.0006 BTC kasan bot türü yani v1.0free. Bitminer sitesi sizin kazandığınız bitcoinleri oluşturmuş olduğunuz blockchain hesabına paralı olan v1.1premium bot sistemini almadan göndermiyor. Alttaki fotoğrafta ücretli olan tüm bot sistemlerini ve size günlük ne kadar Bitcoin kazandırdığını görebilirsiniz.

Evet arkadaşlar ücretli olan tüm bot sistemleri karşınızda. Yanlız şöyle bir şey var ki bu bot sistemlerinde mesela daha v1.1 deyken tutup da v1.4’e geçiş yapamıyorsunuz. İlk önce sırayla gitmemizi istiyor site. Yani v1.1’i aldıktan sonra v1.2’ye daha sonra v1.3’e en son olarak da v1.4’e geçiş yapmanızı istiyor. “Ya kardeşim bu ne saçmalık Benim param var belki direk v1.4 bot sistemine geçmek istiyorum” dediğinizi duyar gibiyim ama site bu şekilde bir sistem oluşturmuş kendine ha birde bot yükselttiğiniz zaman belirli bir süre o botta kalmadan diğer bot’a geçiş de yapamıyorsunuz.

Dikkat !!!

Arkadaşlar ödeme kanıtımız yok. Biz bu siteyi daha öncelerden keşfettik bizim bu sitede 0.1 küsür Bitcoin’im var lakin biz güvenemediğimiz için para yatırıp da botu yükseltmedik ama yakın zamanda yükseltip biriken parayı çekebiliyor muyuz görebiliceğiz. Bu sitenin ödeme kanıtlı iş yaptığını anlatan siteler de var ama dediğim gibi biz güvenemediğimiz için henüz para yatırmadık.

Önemli : Arkadaşlar Biz kesinlikle %100 bu site size parayı veriyor gibi birtakım sözler demedik. Eğer siz kullanıp para yatırıp herhangi bir dolandırıcılık mağduriyetinde kalırsanız sorumluluk bizim değildir. Biz burada sadece siteyi ve bu siteden nasıl para kazanıldığını gösterdik.

Bitminer.io Ödeme Kayıtları

Bitminer.io Sitesi sizlere güven vermek amacıyla sitede , siteyi kullanan kullanıcıların hesaplarına yapmış olduğu bitcoin aktarımlarını güncel bir şekilde gösteren bir bölümde yapmış durumda. İsterseniz o bölüme bakarak en son hangi bitcoin adress’ine ne kadar Bitcoin gittiğini, hangi bot’u kullandığını görebilirsiniz.

Bitminer’in Sunduğu Ödeme kayıtları linki : https://bitminer.io/payouts


Eğer sizin bitminer sitesinden almış olduğunuz ödemelerin kanıtı varsa bizimle paylaşın bizde buradan paylaşalım.

BitMiner - free and simple next generation Bitcoin mining software

Paylaş :

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir